Hasta Yorumları

Gamze Kùçùkçarıkçı

Öncelikle Bahar hanım ve ekibine teşekkür ederim, ben kavitasyon, gıda inteloransı ve diyetle 2 ayda 5 kg verdim ne yaparsam yapayim kilo veremiyordum.Basen bolgemden 17 cm bacak 10 cm olmak üzere istedigim sonuca vardim.42 bedenden 38 e dustum. Hayatimi guzellestiren guler yuzlu aslicigima tesekkur ederim.

05 Kasım 2013, Salı

Neslihan Coşkun

herkese selamlar;öncelikle bahar hanım ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunmak istiyorum,yıllardır kalça ve basen problemi yaşıyordum,üstelikte tartı 77.800 gösteriyordu. ne kadar diyet yapmayı denediysem de devamını getiremiyordum, aldıgım her gram basenlerime yapışması da ayrı bi sorundukiii,ben o kapıdan içeri acabalarla girene denk,sempatik,güler yüzlü tatlımı tatlı dilli nesrin hanım,beni ikna etmeyi başardı,nesrin hanım bana gıda intolerans testi ve kavitasyon önerdi.çok zor kilo veren ben daha 7 günde 77.800gr 74.200gr indim,kavitasyon sayesinde basenden 8cm kalçadanda 8cm inceldim,inanılır gibi deil ama başardılar...benimle birebir ilgilenen motivasyonumu artıran,sanki o kilo vermiş gibi gözleri parlayan Semacıma ve hacer hanıma sonsuz teşekkürler,iyi ki sizi tanımışım...

03 Kasım 2013, Pazar

Meryem Yaşar

Merheba. Ben ben metabolic balance programı ile yaklaşık 4 ayda 22 kilo verdim.Ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum. Üstelik fazlasıyla kilo alıyordum. Taki Bahar hanım ve ekibiyle tanışana kadar. Yıllardır vermek istediğim kilolardan yavaş yavaş kurtuluyorum. Bahar hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim.

01 Kasım 2013, Cuma

Dilek IŞIK

Merhabalar muhteşem bir ekip,muhteşem bir özgüven,muhteşem güler yüzler ve benim için muhteşem yüzyıl:D ASLI!!!ASLI!!!ASLI!!! Hayatımı güzelleştiren muhteşem insan. TEŞEKKÜR EDERİM:D Bir buçuk ayda tam 8,5 kilo ve basenden 11cm harikasınız.

31 Ekim 2013, Perşembe

minel kınalıoğlu

Merhaba . Ben metabolic balance programını uyguluyorum , diyete başlayalı 2 ay 12 gün oldu 13 kilo verdim ve 11 kilosunu yağdan verdim . İradenize sahip çıktığınız zaman zayıflanıyormuş bunu anladım . Doktor Bahar Hanıma da çok teşekkürler .

13 Ekim 2013, Pazar

Fatma GEZEK

Merhaba tam kendimi salmışken Bahar hanım benim için bir kurtarıcı oldu. metabolic balance tedavisi ile yaklaşık 2 ayda 13 kilo verdim. çok mutluyum. özellikle karın bölgemde 13 cmlik bir incelme oldu. başladığımda 50 bedendim. şimdi 44 beden pantolon giyiyorum. Bahar hanıma çok teşekkür ediyorum. herkesin Bahar hanımla tanışmasını istiyorum.

12 Ekim 2013, Cumartesi

dilara önle

merhabalar,öncelikle dr bahar hanıma ve muhteşem ekibine teşekkür ederim.aşırı derecede fazla göz altı morluklarım vardı.çok rahatsız oluyordum.rafello uygulamasıyla 4 seansın sonunda göz altı morluklarım %80 azaldı.herkese tavsiye ederim.çok mutluyum teşekkürler dr bahar kahraman

11 Ekim 2013, Cuma

Fatmanur

Merhaba ben 20 yaşındayım 11 haftadır metabolic balance tedavisini uyguluyorum. Ve toplam 15 kilo verdim. Herkese tavsiye ediyorum. Bahar hanıma ve benimle bıkmadan usanmadan ilgilenen Aslıya çoook teşekkür ediyorum.

05 Ekim 2013, Cumartesi

gürkan kocer

merhabalar tam kendimi salmışken artık ne olursa olsun diyerek kendimi yemeğe ve içmeye adamışken arkadaşımın eşi olan Sema Hanım sayesinde ona da çok teşekkür ederim beni mucizelerin kadını ile tanıştırdı güler yüzü sempatik yaklaşımı kendinden emin öz güveni yüksek bir kadın tabi ki DR.BAHAR KAHRAMAN onun olaylara yaklaşımı güler yüzü ile ne yapabileceğimizi konuşarak çalışmalara başladık gıda testinin ardından önerdiği ilaçlar sayesinde şu anda gayet kendimi topladım kavitasyon sayesinde de bel bölgesi,alt karın ve üst karın da büyük gözle görülen bir incelme yakaladım o bir melek iyi ki varsın Bahar Hocam birde benimle ilgilenen hiç bir zaman güler yüzünü eksik etmeyen ne olursa olsun vazgeçmeyen onu ne kadar da bazen kızdırsam dediklerini yapmasam da ara sıra yinede o güler yüzünü ve inadını bırakmadı ve beni su andaki görünümüme ve kilo vermemi sağlayan HACER Hanıma sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız sihirli parmakları ile mucizelere imza attı sonsuz teşekkürler ve Nesrin Hanım ve diğer ekip ve çalışma arkadaşlarına güler yüzlü yaklaşımları ve ilgilendikleri için hepsine teşekkür ederim bana deseler ki iki kelime ile bu melekleri anlat onlar zoru başarırlar imkansız gibi gözükenler ise sadece zaman alır.

30 Eylül 2013, Pazartesi

metin turgut

merhabalar bende amcamın oğlu sayesinde tanıştım akupunkturla bir ayda dokuz kilo verdim yemek yaşamayı değil yaşamak için yemeyi öğrendim hemde aç kalmayarak bahar hanım ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye edebilirim saygılarımla

26 Eylül 2013, Perşembe