Hasta Yorumları

NAİL

Ben 7 senedir deprosyon ilaçları kullanarak olduğu yerde sayan bir hastaydım.İlaçlara bağlı olarak aşırı derecede kilo almıştım.İlaç kullanmak istemiyor ama bir çıkış yoluda bulamyordum. Gazetede gördüğüm bir ilan üzerine inanmıyarakta olsa Bahar Hanımla görüşmeye karar verdim.İyikide görüşmüşüm çünkü inanılmıycak bir şekil sıkıntılarımdan ve kilolarımdan kurtuldum.Tavsiyem üzerine Bahar Hanım'a giden bir tanıdığım da psikolojik sorunlarından ilaç kullanmadan kurtuldu.Bu arada akapunturun etkisi olduğu kadar Bahar Hanımında ilgi ve alakasının önemini de göz ardı edemem.Kısacası her yolu deneyen bir kişi olarak pisikolojik sorunları olanların vücudlarını ilaçla zehirlemeden önce akapuntur tedavisini denemelerini tavsiye ederim.Ama bilinçli kişilerin kontrolü altında.Herkese acil şifalar dilerim saygılarımla.

21 Haziran 2009, Pazar

meliha BEKAROĞLU

çok değerli doktor bahar hanım; sayesinde iki hafta içersinde 5 kilo yağ verdim bir sonraki haftayı sabırsızlıkla bekliorum!Kendime olan güvenimi kazanıorum sayenizde.İlginize ve alakanıza teşekkürler sevgiyle kalın:)

11 Haziran 2009, Perşembe

Zeynep ŞİMŞEK

Sayın Hocam, Hiç inanmadığım alternatif tedavi yöntemleriyle mecburiyetten tanışmak zorunda kaldım. Dayanılmaz baş ağrılarıma çare bulamayınca tavsiye üzerine size geldim. İlginiz, yakınlığınız ve tedaviniz sonucu ağrısız günler yaşamaktayım. Çok teşekkür ederim.

06 Haziran 2009, Cumartesi

AHMET UYSAL

Bahar Hanım, Sayenizde fazla kilolarımdan rahat, huzurlu ve hiç acıkmadan kurtuldum. Kendime güvenimi yeniden kazandım. İginize çok teşekkür ederim. İyi günler

06 Haziran 2009, Cumartesi